تعمیر ماشین لباسشویی | تعمیرات 24 ساعته انواع برندهای مختلف

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

سرویس و درست کردن ماشین لباسشویی؛ جزو مهم‌ترین و حساس‌ترین تعمیراتی است که در زمینه لوازم خانگی انجام می‌شود و علت این حساسیت هم تشخیص درست و دقیق عیب در ماشین لباسشویی است. ممکن است شما در منزل خود یک برند خاصی را داشته باشید و در هنگام تعمیر نیاز داشته باشید تا یک نمایندگی با متخصصین مجرب به عیب یابی و برطرف کردن مشکل ماشین شما در محل حضور داشته باشد تا اطمینان خاطر بیشتری برای رفع مشکل داشته باشید.

اکسیر سرویس نمایندگی تعمیر انواع ماشین لباسشویی در برندها و مدل‌های مختلف است که با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه به شما این اطمینان را می‌دهد که کیفیت بسیار خوب خدمات در زمینه سرویس کار لباسشویی در اختیار شما قرار می‌گیرد. متخصصین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اکسیر سرویس به صورت 24 ساعته اقدام به ارائه خدمات در سراسر ایران می‌کنند.

تمامی خدمات اکسیر سرویس از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه و در عیب یابی به صورت کاملا دقیق انجام می‌شود. اکسیر سرویس اقدام به راه اندازی مشاوره آنلاین سرویس ماشین لباسشویی کرده است که می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در ماشین خود در هر ساعت از شبانه روز با متخصصین ما تماس حاصل نموده و از راهنمایی آنها استفاده کنید. برای شروع مشاوره کافیست بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا تماس شما با متخصصین ما برقرار شود.

تعمیر برندهای ماشین لباسشویی

ثبت درخواست سرویس و تعمیرکار کار لباسشویی

شما مشتریان گرامی می‌توانید در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده و نیاز به راهنمایی در زمینه برطرف کردن آن و یا نیاز به کارشناس برای رفع آن دارید، تنها با تکمیل فرم درخواست از مشاوره آنلاین سرویس ماشین لباسشویی ما استفاده کنید.

در صورتی که از مشکل به وجود آمده اطلاعی دارید کافیست علت را برای کارشناسان ما بیان کنید و در صورتی که اطلاعی از مشکل به وجود آمده ندارید کافیست تنها شماره تلفن خود را وارد کنید. کارشناسان اکسیر سرویس در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم را برای رفع خرابیماشین لباسشویی در اختیار شما قرار می‌دهند. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی هستند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا با ارائه ضمانت نامه 6 ماهه کتبی

نمایندگی رفع ایرادات ماشین لباسشویی اسنوا

برند اسنوا؛ یکی از برندهای معروف ایرانی در زمینه ماشین لباسشویی است که با توجه با قطعات با کیفیتی که دارد نیاز به تعمیر پس از گذشت زمان دارد و تعمیر ماشین اسنوا با توجه ایرادات رایجی که وجود دارد می‌تواند هزینه تعمیر آن تا حدی به نسبت دیگر برندها کمتر باشد.

این برند پس از اتمام گارانتی که در هنگام خرید به شما ارائه می‌کند هزینه سرویس ماشین لباسشویی با توجه به میزان و نوع خرابی متغییر می‌شود. هر ایراد ممکن است وابستگی مستقیم به بخش دیگر داشته باشد که این موضوع را می‌توانید پس از بررسی توسط کارشناس مجرب علت آن را جویا شوید.

نمایندگی سرویس ماشین لباسشویی اسنوا اکسیر سرویس پس از اتمام عیب یابی و رفع مشکل به شما مشتریان گرامی ضمانت نامه 6 ماهه ارائه می‌کند تا در صورت مجدد خرابی بتوانید از آن استفاده نمایید.

برخی از رایج‌ترین خطاها شامل: خطا IE، خطا OE، خطا UE، خطا LE، خطا E2، خطا E4، خطا E5 ، خطا E6، خطا E8، خطا E9، خطا H2، خطا H4، خطا H5، خطا H6، خطا H8، خطا IB، خطا PFE می‌شود.

هزینه دریافتی  برای سرویس ماشین لباسشویی توسط متخصص اکسیر سرویس بسیار مقرون به صورت است و خطا یابی بدون هیچ نقصی صورت می‌گیرد برای تایید کیفیت خدمات ارائه شده ضمانت نامه 6 ماهه برای تضمین به مشتریان گرامی ارائه می‌شود که در صورتی که همان ایراد مجدد رخ داد مشتریان عزیز بتوانند از آن ضمانت نامه استفاده لازم را ببرند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال؛ با توجه به تنوع مدل‌هایی که در بازار وجود دارد و قطعات با کیفیتی که در زمان تولید این ماشین لباسشویی استفاده شده است با توجه به میزان خرابی و قطعه‌ای در برخی از اوقات نیاز به تغییرات کلی دارد جزو پر درخواست ترین سرویس‌های ما است

نمایندگی تعمیر انواع مختلف ماشین لباسشویی آبسال؛ در هنگام بروز هرگونه خطا و یا نیاز به تعمیر قطعات و یا تعویض آن آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است. شما می‌توانید از خدمات مشاوره آنلاین تعمیر انواع ماشین لباسشویی ما نیز استفاده نموده و مشکل ماشین خود را مطرح کنید در صورتی که نیاز به کارشناس در محل باشد متخصصین ما به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات تعمیر می‌پردازند.

برخی از رایج‌ترین ایرادها شامل: خطا F01، خطا F02، خطا F04، خطا F05، خطا F06، خطا F07، خطا F08، خطا F0، خطا C3 است که در برخی از این ارورها نیاز به حضور تکنیسین است.

نمایندگی سرویس کار لباسشویی آبسال اکسیر سرویس؛ با ارائه ضمانت نامه کتبی 6 ماهه به شما این اطمینان را می‌دهد تا کیفیت خدمات تعمیر بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید به صورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با ضمانت 6 ماهه خدمات

دیگر خدمات اکسیر سرویس

برتری خدمات در ماشین لباسشویی

متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی

متخصصین حرفه ای تعمیرات لباسشویی

متخصصین کارآزموده و متعهد جهت عیب‌یابی و تعمیر

تضمین کیفیت خدمات ارائه شده

تضمین کیفیت خدمات تعمیرات

پس از عیب‌یابی و تعمیر ضمانت نامه 6 ماهه کتبی ارائه می‌شود

پشتیبانی شبانه روزی تعمیر ماشین لباسشویی

پشتیبانی 24 ساعته تعمیر لباسشویی

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به صورت آنلاین و آفلاین

سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی

چه تضمینی بابت کیفیت سرویس ماشین لباسشویی وجود دارد؟

اکسیر سرویس بابت تضمین کیفیت خدمات تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی پس از اتمام تعمیر به شما ضمانت نامه 6 ماهه ارائه می‌دهد.

به چه صورت میتوانم درخواست سرویس کار لباسشویی را ثبت کنم؟

شما میتوانید به دو صورت آنلاین و آفلاین اقدام به ثبت سفارش نمایید که برای ثبت سفارش آنلاین میتوانید با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و یا به صورت آنلاین و تکمیل فرم درخواست خود را تکمیل نمایید.

پس از درخواست چه مدت زمان طول میکشد تا متخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل حاضر شود؟

پس از ثبت درخواست و بررسی توسط کارشناسان خبره بلافاصله نیروی متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در محل حاضر شده و خدمت خود را ارائه می‌کنند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی به چه صورت حساب می‌شود؟

هزینه تعمیر با توجه به قطعات مورد نیاز، مدت زمان حضور کارشناس در محل و نوع خرابی تعیین می‌شود.

آیا متخصصان شما خبره هستند؟

تمامی نیروهای متخصص قبل از استخدام از نظر مهارت عیب‌یابی و سرعت تعمیر مورد بررسی قرار می‌گیرند

به چه صورت عیب‌یابی ماشین لباسشویی انجام می‌شود؟

در صورتی که فرم را تکمیل کرده باشید کارشناسان برای تایید مشکل با شما تماس حاصل نموده تا با راهنمایی لازم مشکل را تایید کنند و در صورتی که تماس تلفنی باشد سوالاتی جهت تشخیص حدودی از شما پرسیده می‌شود

آیا می‌توان از مشکل عکس برداری و برای شما ارسال کنیم؟

بله شما می‌توانید در صورت تمایل از قسمتی که تصور می‌کنید دچار مشکل شده است عکس‌برداری و برای ما ارسال نمایید.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی را به اکسیر سرویس بسپاریم؟

متخصصین اکسیر سرویس می‌توانند به صورت دقیق مشکل ماشین لباسشویی شما را تشخیص و آن را برطرف کنند.

اکسیر سرویس تمامی متخصصین سرویس کار لباسشویی را قبل از استخدام مهارت سنجی می‌کند.

هزینه دریافتی توسط کارشناسان ما پایین و خدمت ما با کیفیت بالا است.

پس از ارائه خدمات اکسیر سرویس برای تضمین کیفیت کار خود ضمانت نامه 6 ماهه ارائه می‌کند.

متخصصین لباسشویی اکسیر سرویس در کمترین زمان ممکن برای ارائه خدمت در محل حاضر می‌شوند.

درباره اکسیر سرویس بیشتر بدانید

اکسیر سرویس نمایندگی تعمیر تمامی ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی؛ مانند برندهایی مثل: اسنوا، آبسال، دوو، AEG، پاکشوما، سامسونگ، ال جی و... است، افتخار دارد با  بهره‌گیری از متخصصین با سابقه و متعهد به ارائه خدمات تعمیر می‌پردازد. اکسیر سرویس برای تضمین کیفیت خدماتی که توسط کارشناسان ارائه می‌شود اقدام به ارائه ضمانت نامه 6 ماهه جهت تضمین عدم خرابی مجدد می‌نماید. تمامی هزینه‌های دریافتی توسط کارشناسان اکسیر سرویس بسیار پایین بوده تا تمامی مشتریان بتوانند با هزینه اندک خدماتی بسیار با کیفیت را دریافت نمایند.

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی

ثبت درخواست سرویس کار لباسشویی

شما می‌توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین درخواست خود را ثبت نمایید

تماس کارشناس تعمیر لباسشویی

پس از ثبت درخواست آفلاین شما کارشناس تعمیر ماشین با شما تماس حاصل می‌کنند.

حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل

کارشناس پس از خرید قطعات مورد نیاز ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن در محل حاضر خواهد شد

دریافت دستمزد تعمیر ماشین

کارشناس پس از اتمام تعمیر و تحویل آن به مشتری و تایید رفع مشکل دستمزد خود را دریافت می‌کند

فیلم تعمیر ماشین لباسشویی

سرویس کار لباسشویی؛ باید توسط متخصص انجام شود که به صورت کاملاً  دقیق صورت پذیرد که مشکلات قبلی کاملا برطرف شده و شما می توانید مانند روز اول از ماشین لباسشویی خود استفاده نمایید.

تعمیرکار ماشین لباسشویی؛ باید حداقل چندین سال سابقه مختلف برای تعمیرات داشته باشد. متخصصین اکسیر سرویس با چندین سال سابقه درخشان در زمینه  ماشین لباسشویی؛ در برندهای متفاوت این اطمینان را به شما می دهند که تعمیر به صورت کاملاً تخصصی و بدون عیب و انجام خواهد پذیرفت برای تضمین کیفیت خدمات خود ضمانت نامه ۶ ماهگی به شما ارائه خواهیم داد تا در صورت ایراد مجدد با توجه به هم ضمانت نامه  خدمات ارائه شده قبلی را مجدداً دریافت نمایید.

همچنین شما در صورت نیاز به مشاوره تعمیر لباسشویی آنلاین و یا تلفنی؛ می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید مشاوره توسط متخصصین ما انجام پذیرد و در صورت نیاز و تمایل کارشناس مربوطه  در محل مورد نظر حاضر شده و به ارائه خدمت تعمیرات ماشین لباسشویی بپردازد.

خدمات ارائه شده توسط ما از نظر هزینه  بسیار پایین است ولی در عین حال کیفیت آن در بالاترین سطح ممکن ارائه خواهد شد. شما می توانید برای  کسب اطمینان بیشتر ابتدا از تخصص ما  مطمئن شوید و سپس اقدام به ثبت درخواست نمایید.

همچنین در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده می توانید  با مدیریت مجموعه تماس حاصل نموده تا در کمترین زمان ممکن کارشناس دیگری برای شما ارسال شود رضایت کامل جهت دریافت خدمات تعمیرلباسشویی را داشته باشید

رضایت مشتری

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیرات لباسشویی برای بسیاری از افراد امری هزینه بردار است اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید که ممکن است با آشنایی کلی که با مشکلات ماشین لباسشویی خود داشته باشید میتوانید در ابتدا قبل از سپردن کار به دست تعمیر کار ماشین لباسشویی ابتدا از هزینه آن مطلع شوید و سپس اقدام به درخواست تعمیر کار نمایید که ما قصد داریم با برخی از این مشکلات شما را آشنا کنیم

مشکل تخلیه در ماشین لباسشویی

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی یکی از بیشترین مواردی است که تکنیسین های ما با آن مواجه میشوند که این اتفاق ممکن است بر اثر موارد زیر اتفاق بیفتد

شیلنگ یا پمپ تخلیه مسدود شده است.

واشر به درستی  کار نمی کند و چرخه تخلیه و یا چرخش  به درستی صورت نمیگیرد که برای رفع این موضوع میتوانید با نمایندگی ماشین لباسشویی خود تماس حاصل نمایید.

پمپ تخلیه خراب است

راه حل این موضوع بسیار ساده است شما میتوانید ماشین لباسشویی خود را ریست کنید و پس از یک دقیقه مجدد آن را روشن کنید اگر مشکل تخلیه در ماشین لباسشویی شما برطرف نشد میتوانید برای تعمیر لباسشویی با تعمیر کار تماس حاصل نمایید

رفع گرفتگی شیلنگ تخلیه در تعمیر ماشین لباسشویی

ابتدا باید ماشین لباسشویی خود را خاموش نمایید سپس بررسی کنید که شیلنگ تخلیه شما خم یا کج نشده باشد زیرا این موضوع میتواند بر تخلیه ماشین لباسشویی شما تاثیر مستقیم بگذارد.

 اکنون شما می‌توانید شلنگ تخلیه را از پشت دستگاه جدا کنید معمولا در ماشین های لباسشویی  شلنگ تخلیه معمولاً با چند پیچ ساده متصل شده است که شما برای دسترسی به. ورودی شلنگی تخلیه ممکن است نیاز داشته باشید با مقداری زور واشر را از جای خود بکشید.

شما می توانید مقداری آب دهید تا اگر قسمتی مسدود شده باشد آن برطرف شود و همچنین مطمئن شوید که اتصال شلنگ به خوبی کار می کند.

درب ماشین لباسشویی باز نمی شود معمولا این مشکل بیشتر در لوله‌های جلوگیری می‌شود زیرا لولا های بالایی برای نگه داشتن آب در داخل نیاز به قفل کردن در حال شما باید این مورد را بررسی نمایید که لولاهای جلوی باید در حین کار به خوبی مهر و موم شوند.

معمولاً تا پایان چرخی شستشو گفته دستگاه به طور خودکار باز نمی شود با این حال گاهی اوقات ممکن است یک لولای جلو خراب شود  و قفل شود و این امر باعث میشود لباسها و آب در دستگاه حذف می شود

چند دلیل احتمالی این وجود دارد:

 • ممکن است مکانیزم قفل ایرادی پیدا کرده باشد و یا حتی ممکن است برخی لباس ها مانع از قفل شدن آن شوند
 • ممکن است در قسمت کامپیوتر ماشین لباسشویی مشکلی وجود داشته باشد
 • ممکن است ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نشود و درب ماشین لباسشویی قفل شود و درام پر از آب شود.
راه حل ها

ابتدا توصیه می کنیم قبل از هر کاری ماشین لباسشویی خود را مجددا راه اندازی نماییدشما می توانید ماشین لباسشویی خود را به مدت ۶۰ ثانیه خاموش کرده و سپس مجدد روشن کنید

 اگر فکر می کنید مشکل این است که لباس شما باعث می شود که قفل گیر کند می توانید ماشین لباسشویی را به گونه ای تنظیم کنید که یک چرخه کوتاه دیگر را اجرا نماید و ممکن است باعث شود باز شود

شیلنگ تخلیه خود را مورد بررسی قرار دهید اگر دستگاه شما به درستی تخلیه نمیکند ممکن است دچار پیچ خوردگی و یا گرفتگی باشد زیر این موضوع میتوانید بر چرخه شستشوی شما نیز تاثیر بگذارد

با نمایندگی ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید تا شما را برای رفع این مشکل راهنمایی کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که این امر ممکن است منجر به از بین رفتن گارانتی شما شود.

شما می توانید تمیز کردن اولیه ماشین لباسشویی خود را در دستور کار قرار دهید که این امر شامل اجرای یک چرخه در حالی که ماشین خالی است. اجازه دهید آب و محلول تمیز کننده از سوراخ ها و گوشه ها عبور کند تا فضای درونی ماشین لباسشویی تمیز شود بسیاری از ماشین های مدرن دارای چرخید تمیز کردن درآمد اختصاصی هستند که  ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما از این کار استفاده کنید

 شما چگونه می‌توانید ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید؟

این روش می‌تواند ماشین لباسشویی درب جلو و ماشین های لباسشویی درب بالا را نیز تمیز کند.

در ابتدا  شما به دو فنجان سرکه یک چهارم فنجان جوش شیرین و یک چهارم فنجان آب نیاز دارید.

ابتدا اطمینان حاصل کنید که هر گونه خاک یا کپک باقیمانده در دهانه واشر  پاک شده باشد سپس آب و جوش شیرین را در ظرف کوچکی با هم مخلوط کنید و  این محلول را به محفظه مواد شوینده ماشین لباسشویی خود اضافه کنید و سرکه را مستقیماً داخل درام ماشین لباسشویی بریزید

متخصصین مجرب سیر سرویس با چندین سال سابقه درخشان  در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی و با توجه به زمانی که مشتریان عزیز اعلام می کنند در کمترین زمان ممکن  قیمت کاملا مناسب تضمین کیفیت خدمات ارائه شده در تهران و کرج آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند

 برخی از نقاط کرج که متخصصان اکسیر سرویس به صورت ۲۴ ساعته ارائه خدمات می پردازند شامل منطقه های زیر است

تعمیر ماشین لباسشویی در کرج:

 •  عظیمیه کرج
 • مهرشهر کرج
 • گوهردشت کرج
 • باغستان کرج
 •  مهرویلا کرج
 • شاهین ویلا کرج
 • دهقان ویلا کرج
 • طالقانی کرج
 • تعمیرات ماشین لباسشویی در مصباح کرج
 • آزادگان کرج
 • کیانشهر کرج
 • ماهدشت کرج
 • نظرآباد کرج
 • هشتگرد کرج
 • کمالشهر کرج
 • اندیشه کرج
 • کردان کرج
 • سهیلیه کرج
 • اقدسیه کرج
 • دولت آباد کرج
 • جهانشهر کرج

اگر به دنبال دیگر خدمات هستید کافیست بر روی لینک تعمیر لوازم خانگی کلیک کنید

 

دانستنی های ماشین لباسشویی